Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin 

Bigem publikon bashkëpunimin me Teuta Selimin 
14:36 | 11 Korrik 2019

Bigem dhe Teuta Selimi e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi, shkruan lajmi.net.

“Paranoja” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip i cili i është besuar “Black Fish Entertainment”.

[embedded content]

Tekstin e kanë bërë ImperiAlb dhe Bigem kurse për melodinë është përkujdesur ImperiAlb dhe Benny./Lajmi.net/

TAGS