Bim Bimma dhe Elinel publikojnë projektin e shumëpritur

Bim Bimma dhe Elinel publikojnë projektin e shumëpritur

18:44 |

Bim Bimma dhe Elinel kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Bim Bimma dhe Elinel kanë publikuar këngën “Ç’a ka risi”, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për muzikën e kësaj kënge u kujdes K master, ndërsa mix/masterin e bëri Faton Dolaku.

I ngjajshëm

Më poshtë mund ta dëgjoni “Ç’a kâ risi”, projektin e shumëpritur nga fansat e Bim Bimmës dhe Elinel. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

18:45 |

TAGS