Bim Bimma publikon bashkëpunimin e ri

Bim Bimma publikon bashkëpunimin e ri

20:31 |

Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor.

Bim Bimma ka publikuar këngën e re, të cilën e solli në bashkëpunim me Nuke dhe Ergenin, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “1M”, ndërsa reperët preferuan ta sjellin këtë herë vetëm në versionin audio.

I ngjajshëm

Më poshtë mund ta dëgjoni “1M”, kënga më e re nga Nuke, Bim Bimma dhe ErgeNR. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

20:47 |

TAGS