Bleona Qereti publikon fotografi duke bërë masazh, shfaqet gjysmë-nudo

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, vazhdon të mbetet një prej emrave më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme, teksa nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe fotografitë provokuese.

Një të tillë, Qereti e ka publikuar së fundmi, ku shfaqet duke bërë masazh në një qendër estetike.

Ajo ka pozuar gjysmë-nudo përpara kamerës, duke vënë në pah pak nga gjoksi i saj atraktiv.

Lexo po ashtu:

“Gati për tu dukur e pabesueshme! Bukuria nis nga brenda dhe ne jemi çfarë hamë”, ka shkruar ndër të tjerash Bleona në mbishkrimin e fotografisë. /Telegrafi/

TAGS