Blero dhe Afrona shijojnë pushimet në Hawaii

Blero dhe Afrona shijojnë pushimet në Hawaii
Tash esht Koha
17:54 | 20 Nentor 2019

Foto: Instagram

Blero dhe Afrona kanë nisur muajin e mjaltit.

Këngëtari Blero dhe tashmë bashkëshortja e tij Afrona Dika dashurinë me martesë e kurorëzuan me një dasmë madhështore, shkruan lajmi.net.

E tani ka ardhur koha e pushimeve të cilat kanë zgjedhur që t’i kalojnë në Hawaii.

Nga atje çifti po publikojnë imazhe të ndryshme në të cilat shfaqen tejet të lumtur krah njëri-tjetrit.

“Është koha jonë”, ka shkruar Afrona pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS