Blero poston foto nga shtrati me Afronën

Blero poston foto nga shtrati me Afronën

Blero dhe Afrona mbrëmjen e kaluar qëndruan pranë njëri-tjetrit.

Blero ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën tregon se ai dhe Afrona po shikonin film, shkruan lajmi.net.

Këngëtari postoi foto nga shtrati, ndërsa mbishkrimi që ia ka lënë fotos është “Mbrëmje e filmit në shtëpi me të dashurën time”.

Për ndryshe, Blero Muharremi dhe Afrona Dika planifikojnë të martohen gjatë muajit shtator të këtij viti. /Lajmi.net/

TAGS