Blero tregon se ku u infektua me koronavirus: U bëra shumë keq

Blero tregon se ku u infektua me koronavirus: U bëra shumë keq

Këngëtari i njohur Blero u infektua me Covid-19 pak muaj më parë. Lajmin e bëri me dije vetë ai me anë të një postimi në rrjetet sociale.I  ftuar ditën e djeshme në emisionin “Rudina” përveç projekteve të tij, këngëtari ka treguar edhe si e ka kaluar COVID-19 dhe ku u infektuar.

“Në muajin shkurt kam qenë në Milano edhe kur u ktheva u bëra shumë keq dhe kaloj. Kur e bëra testin në fillim të qershorit, doli pozitiv dhe më pas doli negativ përmes gjakut dhe më thanë që ti ke antitrupa dhe e ke kaluar. Pas shkurtit, nuk e mbaj mend ndonjë fazë që të kem qenë keq. Gjithmonë u jam përmbajtur rregullave”- tha Blero.

Më tej Blero shton se: Unë mendoj që derisa të vijë vaksina duhet të ruhemi.

TAGS