Brenda rezidencës përrallore së Rihannës në Londër

Brenda rezidencës përrallore së Rihannës në Londër

Rihanna ka jetuar në fshehtësi në rezidencën në Londër për një vit, ndërsa tani e lëshon me qira për 16.000 euro në javë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Superylli në një intervistë ka bërë të ditur pa dashje se ka jetuar në Britani gjatë 12 muajve të fundit.

Tani “MailOnline” zbulon pamjet mahnitëse të apartamentit të Rihannës, i cili ka shtatë dhoma gjumi.

Shtëpia e këngëtares ka palestër, kopsht mahnitës dhe enterier modern. /Lajmi.net/

TAGS