Brenda shtëpisë së Edona Llalloshit, dekorimi gati për festat e fundvitit

Brenda shtëpisë së Edona Llalloshit, dekorimi gati për festat e fundvitit

18:57 |

Foto: Instagram

Edhe Edona Llalloshi e ka dekoruar shtëpinë për fundvit.

Meqenëse jemi në prag të festave të fundvitit, artistët përmes rrjeteve sociale kanë treguar si i kanë dekoruar shtëpitë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Edona Llalloshi publikoi një fotografi, me të cilën tregoi një kënd të shtëpisë.

I ngjajshëm

Ajo bashkë me fëmijët kishte stolisur pemën e Vitit të Ri, ndërsa ky ambient dukej shumë i ngrohtë.

Për ndryshe, Edona Llalloshi është shumë aktive me këngë të reja dhe performanca brenda e jashtë vendit. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

19:01 |

TAGS