Brenda shtëpisë së Linda Halimit, kalon momente të këndshme me vajzën

Brenda shtëpisë së Linda Halimit, kalon momente të këndshme me vajzën
Tash esht Koha

Linda Halimi na ka treguar disa kënde të shtëpisë së saj.

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, po vazhdon të jetojë dhe veprojë në Amerikë bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Linda së fundmi është bërë nënë për herë të parë duke sjell në jetë një vajzë në saje të lidhjes me reperin Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Kaimana (sipas një ishulli fantastik në Indonezi).

Ajo po kalon momente të këndshme me vajzën dhe ato po i ndan edhe me ndjekësit në Instagram. Së fundmi i ka treguar edhe disa kënde nga shtëpia e saj./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS