Brenda shtëpisë super-luksoze të Linda Halimit

Brenda shtëpisë super-luksoze të Linda Halimit

Linda Halimi javë më parë bëri të ditur se u bë nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Big D pas lindjes së vajzës zbuluan edhe shtëpinë e re të tyre në Amerikë pasi jetojnë atje prej vitesh, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Linda së fundmi në rrjetet sociale publikoi një foto të ëmbël të bashkëshortit të saj me vajzën ku tregon edhe një pjesë të shtëpisë super-luksoze.

Linda poashtu u paragjykua mjaft shumë nga njerëzit pasi mori bashkëshortin amerikan por që këngëtarja nga Vitia thotë se ndihet mirë.

Momentalisht Linda po i kushtohet tërësisht familjes e që presim për projektet që do i sjell në vazhdim. /Lajmi.net/

TAGS