Bukuroshja shqiptare refuzon të kalojë një natë me Robert Berishën për një arsye

Bukuroshja shqiptare refuzon të kalojë një natë me Robert Berishën për një arsye
13:30 | 26 Tetor 2019

Agnesa Vuthaj kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Lorik Canës dhe Robert Berishës për një natë.

Agnesa Vuthaj ishte e ftuara e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Sikurse të ftuarit e tjerë, edhe Agnesa u pyet të zgjedh mes emrave të njohur të shoubizit, e në disa raste vihej në siklet.

Agnesa kishte për detyrë të zgjedhte se me kë do ta kalonte një natë, mes Robert Berishës dhe Lorik Canës, me këtë rast dha një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 5:10 mund të kuptoni përgjigjen e Agnesës. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS