Bukuroshja spanjolle i ka pasion ngjyrat kuqezi

Bukuroshja spanjolle i ka pasion ngjyrat kuqezi
Tash esht Koha

Quhet Amngelika del Rio, është modele spanjolle dhe ka pozuar për versionin spanjoll të revistës Playboy. 

Bukuroshja iberike bie në sy për format e saj bombastike, ndërsa në Itali edhe për faktin se është tifozë e Milanit.

“Djallit” kurrë nuk i ka munguar mbështetja nga tribunat VIP, por çudit fakti që “lepurushja” e Playboy-t fare mirë mund të zgjidhte një ekip spanjoll, si mbretërorët e Realit të Madridit.

Tash esht Koha
TAGS