Capital T po vjen në bashkëpunim me hip-hop artistin e huaj?

Capital T po vjen në bashkëpunim me hip-hop artistin e huaj?

Një foto e publikuar në Instagram ka treguar shumë.

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, i njohur ndryshe për publikun si Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan lajmi.net.

Pas suksesit të madh që pati me këngën solo ‘Hookah’, ai duket se po vjen me bashkëpunim ndërkombëtar.

Kështu të paktën na la të kuptohet pas publikimit të një fotografie në studio të cilën e ndau me ndjekësit vetë hip-hop artisti gjerman King Khalil foto të cilën më pas Capital T e ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram, konkretisht në Instastory.

Se çfarë fshihet pas kësaj fotografie dhe cilat janë detajet e tjera mbetet ta marrim vesh shumë shpejtë./Lajmi.net/

TAGS