Cardi B qendra e vëmendjes, i del pjesa intime nga fustani i hapur

Cardi B qendra e vëmendjes, i del pjesa intime nga fustani i hapur

Cardi B e ka zbuluar pjesën intime, me apo pa dashje mbrëmë në ‘Billboard’.

Mbrëmë është bërë ndarja e çmimeve “Billboard Music Awards 2019”, shkruan lajmi.net.

Kelly Clarkson së bashku me Cardi B ishin nikoqiret e mbrëmjes dhe kjo e fundit rrëmbeu vëmendjen për shumë arsye.

Ajo ka qenë e nominuar në 18 kategori nga 21 sa ishin në tërësi dhe fitoi 12 çmime po emri i saj u lakua shumë edhe pas parakalimit në çilimin e kuq së bashku me burrin e saj Offset.

E veshur me një fustan të verdhë në të cilin ka zbuluar shumë pjesë të trupit, me apo pa dashje, Cardi B ka treguar para paparacëve pjesën intime.

Fotografia po qarkullon tashmë në po thuajse të gjitha mediat./Lajmi.net/

TAGS