Casillas bashkon botën e futbollit, këto janë reagimet e para

Casillas bashkon botën e futbollit, këto janë reagimet e para

Iker Casillas ka pësuar një sulm në zemër dhe menjëherë është dërguar në një spital në qytetin e Porto.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Portos, përmes një komunikate, të bëjnë të ditur se gjendja e Casillas është stabile, dhe se problemi më zemër është kaluar.

Casillas, i cili si portier ka pasur një karrierë të madhe te Real Madrid dhe të Kombëtarja e Spanjës, ka marrë urime nga e gjithë bota e sportit, duke i uruar shërim sa më të shpejtë.

Disa nga urimet për Iker Casillas, i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

[embedded content]

[embedded content]

TAGS