Chance the Rapper and Kirsten Corley presin fëmiun e dytë

Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër.

Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj.

“Jam shtatzënë sërish. Është vajzë”, ka shkruar Corley.

Chance dhe Kristen u bënë prindër për herë të parë në vitin 2015.

Çifti u martuan gjatë një ceremonie private në Newport Beach të Kalifornisë. /Telegrafi/

TAGS