‘Ciao’ Icardi, Inter gjen sulmuesin e ri

‘Ciao’ Icardi, Inter gjen sulmuesin e ri

Inter është duke i bërë planet që t’i ndajë rrugët me Mauro Icardin në këtë verë.

Inter e di se nuk mund ta mbajë në skuadër Mauro Icarin, andaj po kërkon 110 milionë euro nga shitja e tij.

Skuadra italiane do ta shet sulmuesin argjentinas, gjersa e ka gati zëvendësuesin e tij, përcjell lajmi.net.

Tuttosport raporton Inter po tenton ta transferojë Edin Dzekon nga Roma.

33-vjeçari ka shënuar 13 gola dhe ka bërë tetë asistime në 34 paraqitje në këtë sezon. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS