Çift i ri në showbizz/ Mozzik dhe Kida postojnë fotot e njëri-tjetrit, rrjeti shpërthen në urime

Çift i ri në showbizz/ Mozzik dhe Kida postojnë fotot e njëri-tjetrit, rrjeti shpërthen në urime

Një çift i ri thuhet se është krijuar në showbizz. Bëhet fjalë për Kidën dhe për Mozzik. Dy këngëtarët kanë befasuar, teksa në Instagramin e tyre kanë postuar fotot e njëri-tjetrit. Kaq ka mjaftuar që fansat menjëherë të shpërthejnë duke e uruar çiftin për fejesën e tyre.Dy artistët kanë zgjedhur mos të reagojnë më tepër në lidhje me këtë postim në rrjetet e tyre sociale. Ndoshta dyshja e njohur janë duke realizuar së bashku një këngë dhe pak para lançimit kanë zgjedhur të bëjnë “lëmsh” ndjekësit e tyre.

TAGS