Çifti shfaqet bashkë edhe në event / Rudina “çon” Mark Frrokun në premierën e filmit “I love Tropoja”

Çifti shfaqet bashkë edhe në event / Rudina “çon” Mark Frrokun në premierën e filmit “I love Tropoja”
Tash esht Koha

Në Pallatin e Kongreseve, po mbahet premiera e filmit më të komentuar të momentit, “I love Tropoja” nga Ermal Mamaqi.

Pjesë e eventit me 5000 të ftuar, janë VIP-at, artistët, si dhe biznesmenët. Ndër të ftuarit, është dhe dyshja, Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Dembacaj me anë të një postimi në “Instagram”.

Ajo që bie në sy në foton e Rudinës është fakti se ka hequr mundësinë e komenteve, si për të thënë se si intereson aspak se çfarë mendojnë të tjerët për historinë e saj të dashurisë.

‘I love Tropoja’ është një tjetër sukses i Ermal Mamaqit dhe filmi pritet të thyejë rekord të padiskutueshëm.

Tash esht Koha
TAGS