Cilin preferoni që të bëhet përzgjedhës i Shqipërisë?

Tash esht Koha

Shqipëria ka shkarkuar Christian Panuccin pas humbjes 0-2 nga Turqia në “Loro Borici”.

Në mesin e disa emrave që lidhen me stolin e Kombëtares shqiptare, më së shumti përmenden emrat e Besnik Hasit dhe Edoardo Reja, po cili mendoni se duhet të drejtojë Shqipërinë?

Votoni

Tash esht Koha
TAGS