Çiljeta Xhilaga shtatzënë? Këngëtarja: Jemi ende të pika e bardhë, s’kemi mbërritur te goli

Çiljeta Xhilaga shtatzënë? Këngëtarja: Jemi ende të pika e bardhë, s’kemi mbërritur te goli

U përhap me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër. Mirëpo, një gjë e tillë është mohuar nga këngëtarja, e cila ka theksuar se kjo nuk është e vertetë dhe se janë vetëm te pika e bardhë e penalltisë.Duke uruar një fundjavë të bukur, Çiljeta shgton se sapo të mbërrijnë te goli do ta ndajmë lajmin e bukur si gjithmonë.

“Faleminderit që na zgjuat me këtë lajm kaq të bukur, por jemi ende tek pika e bardhë e penalltisë, s’kemi mbërritur tek goli. Kur të shënojmë do ta ndajmë me ju panenkën më të bukur të jetës, ashtu siç kemi bërë gjithmonë. Ju uroj një fundjavë të bukur. Faleminderit”.

TAGS