Cristiano Ronaldo thyen rregullat ndaj COVID-19, oraganizon festë me familjarët

Cristiano Ronaldo thyen rregullat ndaj COVID-19, oraganizon festë me familjarët

Cristiano Ronaldo siç duket nuk ka pyetur për masat e ndërmarra nga qeveria ndaj  përhapjes së Covid-19.

Ndonëse këtë kohë është e ndaluar grumbullimi i shumë personave, Ronaldo së bashku me familjen e tij kanë organizuar një festë. Mbesa e Ronaldos feston ditëlindjen e 21 vjetorin e lindjes dhe familja jnë bërë bashkë për të festuar.

Ronaldo u largua nga vila e tij dhe shkoi në shtëpinë e mbesës së bashku me Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tyre.

“Kur je në karantinë me familjen, por gjithsesi kalon një ditëlindje tepër të bukur”, shkruajti në rrjete sociale mbesa e Ronaldos, Alici.

TAGS