Dafina tregoi pak nga dollapi i këpucëve të saj dhe mbetëm pa fjalë

Dafina tregoi pak nga dollapi i këpucëve të saj dhe mbetëm pa fjalë
14:01 | 12 Nentor 2019

Foto: Instagram

Dafina Zeqiri ka treguar si duket dhoma me këpucët e saj.

Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave njofton fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja njihet për stilin e saj në çdo paraqitje publike, si në koncerte ashtu edhe në videoklipe.

Së fundi, ka publikuar një video në InstaStory, në të cilën tregoi pak nga dollapi ku mban këpucët dhe atletet e saj.

Meqë është tip më sportiv, Dafina ka një numër të madh të atleteve, por nuk mungojnë as takat.

“Asnjëherë mjaftueshëm atlete. Por një femër bose ka nevojë për çizme dhe taka”, ka shkruar ajo sipër njërës video. /Lajmi.net/

TAGS