Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ para publikut, ata ia prekin të pasmet 

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ para publikut, ata ia prekin të pasmet 
Tash esht Koha
11:54 | 14 Nentor 2019

Foto: Instagram

Dafina Zeqiri ka kërcyer e ‘zjarrtë’ në një paraqitje të fundit para publikut.

Këngëtarja Dafina Zeqiri së fundmi pa performuar para një numri jo të vogë të publikut, shkruan lajmi.net.

E ‘zjarrtë’ ajo bënte ‘twerk’ ndërsa disa persona po ia prekinin të pasmet. Videoja tani po qarkullon në rrjet dhe komentet janë nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se kënga e fundit e këngëtares është “Ring Ring”, e cila ka arritur të klikohet mbi 1.6 milionë herë në kanalin YouTube./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS