Dafina Zeqiri duket shumë atraktive nga prapaskenat e klipit të ri

Dafina Zeqiri duket shumë atraktive nga prapaskenat e klipit të ri
16:29 | 19 Tetor 2019

Dafina Zeqiri së shpejti do publikojë një tjetër këngë.

Dafina Zeqiri gjatë ditëve të ardhshme pritet t;i gëzoj fansat me projektin e ti muzikor për të cilin mendohet se ka bashkëpunuar me Varrosin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja momente më parë ka ndarë një imazh në profilin e saj në Instagram ku është shfaqur mbi një motor, dhe si mbishkrim kishte lënë “Ring Ring, por nuk mund të merrni përgjigje”.

Kujtojmë se kënga e fundit e Duffyt ishte ‘Kapma doren’ një projekt ky që ua ka kushtuar fansave të saj për përkrahjen e dhënë. /Lajmi.net/

TAGS