Dafina Zeqiri: Mundohem sa më shumë me i ndihmu ata që kanë nevojë

Dafina Zeqiri: Mundohem sa më shumë me i ndihmu ata që kanë nevojë
10:46 | 9 Tetor 2019

Dafina Zeqiri ka treguar se a ndihmon për ata që janë në nevojë.

Së fundi u mbajt Mini-Maratona “Vrapo edhe ti”, që edhe kësaj radhe u organizua nga Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” përcolli nga afër këtë aktivitet, për të parë se çfarë ndodhi se si shkoi i gjithë organizimit.

Në këtë ngjarje performoi edhe Dafina Zeqiri, e cila pas performancës tregoi se si u ndje që këndoi në këtë Mini-Maratonë.

Për të mësuar se çfarë tha Dafina Zeqiri, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS