Dafina Zeqiri në krahët e prezantuesit të njohur (Foto)

Dafina Zeqiri në krahët e prezantuesit të njohur (Foto)

Dafina-1-650x358

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka pozuar së fundi përkrahë prezantuesit Ermal Mamaqi.

“Gjëra të reja po vijnë”, ka shkruar përbri fotos Mamaqi, transmeton Indeksonline.

Se çfarë më saktësisht ka paralajmëruar Mamaqi me anë të këtij statusi pritet ta mësojmë në ditët në vijimë.

Kujtojmë se Duffy ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë project të ri muzikor, duke i dhënë në këtë mënyrë vetes pushim.

dafina-dhe-ermali

The post Dafina Zeqiri në krahët e prezantuesit të njohur (Foto) appeared first on GazetaBlic.

TAGS