Dafina Zeqiri shijon ditët e nxehta në Maldive

Dafina Zeqiri shijon ditët e nxehta në Maldive
13:02 | 10 Dhjetor 2019

Foto: Instagram

Dafina Zeqiri po relaksohet në pushime, në Maldive.

Dafina Zeqiri ka udhëtuar për në Maldive, ku po shoqërohet nga nëna e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat shfaqet shumë atraktive e veshur me bikini të kuqe.

Në këto fotografi, këngëtarja tregoi linjat trupore dhe tatuazhet e shumta, të cilat i ka në pjesë të ndryshme të trupit.

Kujtojmë se “Ring Ring” titullohet projekti i fundit i Dafinës, të cilin e solli në bashkëpunim me Varrosin. /Lajmi.net/

TAGS