Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

Dita e sotme është shumë e veçantë për Dafina Zeqirin.

Dafina Zeqiri me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 30 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale mbrëmë bëri të ditur se festën e ka filluar qysh herët dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A e man men”, këngë të cilën e shoqëroi edhe me videoklip. /Lajmi.net/

TAGS