“Dashuri” nga S4mm arrin 10 milionë klikime

Hip hop ylli i ri, S4mm, po shijon momentin më të suksesshëm të karrierës.

Reperi nga Tetova ka arritur së fundmi famë të jashtëzakonshme.

Projekt pas projekti, ai gjithnjë ka arritur të rrëmbejë vëmendjen me projektet e tij.

Foto: YouTube

“Dashuri” ishte rep balada e tij që u pëlqye shumë nga publiku shqiptar.

Kënga u realizua nga një prej producentëve më të njohur, Beataura.

Videoklipi është realizuar nga CaptureHood dhe reperi shfaqej më sensualisht se në paraqitjet tjera.

S4mm është një prej reperëve të rinj më të suksesshëm. /Telegrafi/

TAGS