“Dashuria ime”, Miriami fotografohet me personin më të shtrenjtë për të

“Dashuria ime”, Miriami fotografohet me personin më të shtrenjtë për të

Miriam Cani ka publikuar një fotografi të këndshme bashkë me vajzën e saj.

Miriam Cani sot ka kaluar kohë të çmuar bashkë me vajzën e saj, Ameli, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një foto, në të cilën shihet Ameli në prehërin e saj, ndërsa në bazë të figurave që ka lënë mbi foto, ajo ka treguar se vajza tashmë i është bërë si shoqe.

“Dashuria ime”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja i la fotos.

Për ndryshe, Ameli është vajza e vetme e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit. /Lajmi.net/

TAGS