Datë e veçantë për Afërdita Dreshajn dhe Jakub Kindl

Datë e veçantë për Afërdita Dreshajn dhe Jakub Kindl
13:47 | 21 Dhjetor 2019

Afërdita dhe Jakub festojnë përvjetorin e fejesës.

Dy vite më parë, Afërdita Dreshaj i tha ‘po’ propozimit të Jakub Kindl për fejesë, shkruan lajmi.net.

Sot, çifti festojnë përvjetorin e dytë të fejesës, me këtë rast Afërdita publikoi një foto nga ai moment dhe i bëri dedikim dashurie bashkëshortit.

“Sot dy vjet të thash PO përgjithmonë”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

TAGS