Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit

Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit
22:38 | 7 Nentor 2019

Foto: Instagram

Demi Rose ka ‘ngritur’ temperaturat me fotografinë e fundit.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, modelja postoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me bikini të verdha, në të cilat ‘ngacmonte’ imagjinatën e meshkujve.

Teksa pozoi nga prapa, Demi dukej si një ‘barbie’ me flokë të bardha, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek të pasmet e saj.

Për ndryshe, imazhi i saj ishte shkrepur në Ibiza të Spanjës dhe mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit. /Lajmi.net/

TAGS