Demi Rose vjen e ‘nxehtë’ në imazhet e reja nga pushimet në Tunizi

Demi Rose vjen e ‘nxehtë’ në imazhet e reja nga pushimet në Tunizi

Demi Rose është shfaqur atraktive me disa imazhe me bikini.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësi disa fotografi nga pushimet në Tunizi, shkruan lajmi.net.

Modelja kësaj radhe kishte zgjedhur një palë bikini të zeza, në të cilat edhe kësaj radhe kishte shfaqur format bombastike trupore.

Ajo pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët vazhdimisht kanë mundësi të shohin imazhe të tilla nga Demi. /Lajmi.net/

TAGS