“Deri kur të takohemi sërish, më mungon Papi”/ E bija prek me postimin për Xhevdet Ferrin

“Deri kur të takohemi sërish, më mungon Papi”/ E bija prek me postimin për Xhevdet Ferrin

Arti dhe kinematografia ka humbur përgjithmonë një nga aktorët e tij më të mirë. Xhevdet Feri u nda nga jeta para kohe në moshën 59-vjeçare më 16 janar. Ai ishte një lajm i hidhur jo vetëm për familjen, miqtë, kolegët, të gjithë dashamirësit e artit, për ata që e njohën nga afër atë, por edhe për gjithë publikun.

Dy javë nga vdekja e aktorit të njohur vajza e tij Bora nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ka kujtuar me mall dhe dashuri babanë e saj. “Lamtumirat nuk janë përgjithmonë, lamtumirat nuk janë fundi. Ato thjesht kanë kuptimin se më mungon derisa të takohemi sërish. Më mungon papi” ka shkruar e bija në Instagram.

TAGS