Destinacioni i radhës i Engjit, ndodhet në një vend me pamje përrallore

Destinacioni i radhës i Engjit, ndodhet në një vend me pamje përrallore
14:24 | 17 Qershor 2019

Engjëllusha Salihu ka ndërruar destinacion.

Këngëtarja shqiptare, Engjëllusha Salihu e njohur shkurt si Engji, përveç angazhimit të madh në muzikë dhe punës për projekte të reja, po gjenë kohë edhe për t’u argëtuar, shkruan lajmi.net.

Ajo kohëve të fundit ka udhëtuar në vende të ndryshme të botës, ndërsa tani është rikthyer në një vend me pamje përrallore e që është Brezovica.

Vetë këngëtarja e ka publikuar një foto nga atje ndërsa nuk dihet se kush po e shoqëron./Lajmi.net/

TAGS