Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian

Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian

Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ka festuar ditëlindjen e 40-të.

Kourtney Kardashian ditëlindjen e 40-të nuk do ta harrojë asnjëherë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka festuar pranë më të dashurve të saj, e në këtë festë nuk mungoi as ish-i dashuri  saj dhe detaje të tjera që morën vëmendje.

Po ashtu, torta me imazhin nudo të Kourtney ishte ajo që la pa tekst të gjithë të ftuarit, të cilët u argëtuan me muzikë live.

Në rrjete sociale, Kourtney, Kim dhe të tjera vajza nga Kardashianët kanë ndarë imazhe nga kjo festë. /Lajmi.net/

TAGS