Detaji që ka ngjallur dyshime se këngëtarja e njohur është biseksuale 

Detaji që ka ngjallur dyshime se këngëtarja e njohur është biseksuale 
Tash esht Koha

Fansat po dyshojnë se këngëtarja e tyre e preferuar është biseksuale.

Ariana Grande së fundmi e ka publikuar me videoklip këngën “Monopoly”, një bashkëpunim me Victoria Monet, transmeton lajmi.net.

Ishte pikërisht ky projekt muzikor ai që nxiti dyshime tek fansat e publiku në përgjithësi se Ariana është biseksuale.

“Më pëlqejnë femrat dhe meshkuj, punoj kaq shumë, kam nevojë për një binjak” është vetëm një pjesë e tekstit që bëri të flitet aq shumë.

Pas publikimit të këngës Ariana Grande ka shkruar: Për miqësinë, për lirinë dhe për mbrojtjen e energjive tuaja.

Gjatë videoklipit shihet se këngëtarja bën disa lëvizje për largimin e gjërave të këqija si, negativiteti apo inatçinjtë./Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS