Dhurata Dora pozon pa makijazh

Këngëtarja Dhurata Dora është shumë e dashur nga publiku për këngët e saj.

Ajo është çdo herë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Dhurata duket gjithnjë bukur në skenë, teksa rrallë herë fansat kanë pasur mundësinë ta shohin se si duket ajo jashtë saj.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, Dhurata ka ndarë me fansat një fotografi në InstaStory, ku ka treguar dukjen e saj pa makijazh.

Foto: Dhurata Dora/InstaStory

Dhe në të vërtetë, këngëtarja Dora duket bukur dhe tërheqëse edhe kur nuk vë fare grim.

Dhurata përndryshe është në përgatitje të një projekti të ri muzikor për fansat, që do ta sjellë së shpejti. /Telegrafi/

TAGS