Dhurata e parakohshme që Zaimina e mori për ditëlindje

Dhurata e parakohshme që Zaimina e mori për ditëlindje
23:41 | 12 Qershor 2019

Ditëlindja nuk i erdhi ende por kjo nuk do të thotë që as dhuratat.

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka lindur me 17 qeroshor dhe kanë mbetur edhe pesë ditë deri në ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net.

Mirëpo ani pse data e veçantë nuk ka ardhur akoma, Zaiminës një prej dhuratave tashmë i ka arritur.

E para që e ka hapur siparin e dhuratave ka qenë motra e saj, e cila i ka blerë diçka nga firma e famshme ‘Gucci’.

“Dhuratë para ditëlindjes nga motra ime”, ka shkruar Zaimina pranë postimit të fotografisë në Instagram./Lajmi.net/

TAGS