Dhurata vishet e tëra në të zeza, ekspozon këtë pjesë të trupit

Dhurata vishet e tëra në të zeza, ekspozon këtë pjesë të trupit

Dhurata Dora u shfaq tërheqëse e veshur në të zeza.

Dhurata Dora ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën ishte veshur në të zeza, shkruan lajmi.net.

Me këtë veshje, këngëtarja kishte vënë në plan të parë barkun e sheshtë dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, “Zemër” titullohet projekti i fundit nga Dhurata Dora, këngë të cilën e solli në duet me Soulking.

Kënga “Zemër” është pritur shumë mirë në publik dhe ka arritur të qëndrojë e para në disa shtete të botës. /Lajmi.net/

TAGS