Digjet makina e gruas së gjyqtarit të njohur në Tiranë

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të njohur në Tiranë

Një makinë është djegur gjatë natës në kryeqytet.

Raportohet se makina e djegur është një “Opel Korsa” dhe është në pronësi të gruas së gjyqtarit Sokol Binaj.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë komisariatit nr.2, ku mjeti ishte parkuar.