Dikur bashkëpunoi me Feron, Kastro flet për raportet që ka sot me të

Dikur bashkëpunoi me Feron, Kastro flet për raportet që ka sot me të
Tash esht Koha
15:55 | 9 Nentor 2019

Kastro ka treguar se çfarë raporte ka me Feron.

Kastro ishte mysafir në emisionin “Mirage”, dje (e premte) ku zbuloi shumëçka rreth tij, shkruan lajmi.net.

Reperi foli rreth projektit të tij të fundit, po ashtu edhe për këngët që është duke i finalizuar këto ditë.

Pasi ikur bashkëpunoi me Feron dhe kishte miqësi të mirë me të, Kastro tregon se çfarë raportesh kanë sot mes vete.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Kastros dhe mësoni se çfarë tha reperi. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS