Diplomon Arta Nitaj

Diplomon Arta Nitaj
12:26 | 17 Korrik 2019

Arta Nitaj i ka kryer me sukses studimet në Fakultetin Juridik.

Aktorja e njohur shqiptare, tashmë edhe moderatore, Arta Nitaj, ka diplomuar, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka kryer me sukses studimet në Fakultetin Juridik dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografive në Instagram.

Foto 2

“Zyrtarisht e diplomuar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë. E në një tjetër imazh ajo shihet duke e përqafuar nënën e saj.

“E dashur nënë, të vlerësoj shumë”, ka shkruar Arta pranë fotografisë./Lajmi.net/

TAGS