Ditëlindje në kushte karantine, pamje nga festa e Andrrës në oborrin e shtëpisë

Ditëlindje në kushte karantine, pamje nga festa e Andrrës në oborrin e shtëpisë
Tash esht Koha

Kanë qënë të shumtë VIP-at të cilët për shkak të masave të ndërmarra ndaj përhapjes së COVID-19 janë detyruar të festojnë ditëlindjen në karantinë.

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha ka festuar ditëlindjen së fundmi krah bashkëshortit dhe djalit të tyre, Ansit. Ajo ka postuar disa foto nga festa e organizuar në oborrin e shtëpisë, ku vihet re tollumbacet shumëngjyrëshe, shampanja, torta apo dhe dhuratat.

Edhe në këtë situatë, këngëtari është kujdesur që të gjejë diçka speciale për partneren e tij.

Tash esht Koha
TAGS