Dj shqiptar humbet mundësinë të performoj me Gashin në një turne në Evropë

Dj shqiptar humbet mundësinë të performoj me Gashin në një turne në Evropë
23:36 | 24 Gusht 2019

Gashi i kishte ofruar një Dj shqiptar mundësinë të performoj me të në një turne në Evropë.

Gashi ka qenë shumë i angazhuar muajt e fundit me koncertet e mbajtura në vende të ndryshme të botë, shkruan lajmi.net.

Pas paraqitjes së tij në ‘Sunny Hill Festival’ tani reperi ka planifikuar një turne në Evropë për të cilën i kishte ofruar një Dj shqiptar mundësinë që të performoj me të gjatë këtij udhëtimi.

Por një gjë e tillë tani më nuk është e mundur pasi që Gashi ka njoftuar se Dj anonim ka humbur këtë mundësi pas një keqkuptimi, dhe Dj i cili do e përcjell tani është Robbie Win. /Lajmi.net/

TAGS