Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, Landi i bën urimin prekës: Mbaj mend…

Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, Landi i bën urimin prekës: Mbaj mend…

Djali i këngëtarit të ndjerë Dr.Flori, Danieli feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte një urim nga miku i ngushtë i babait të tij, Landi Hysi, i cili ka qenë gjithmonë pranë fëmijëve gjatë këtyre viteve të fundit.Ai publikoi një foto të Danielit, i cili mbushi 6 vjeç, ndërsa bashkangjitur shkruan dhe urimin prekës.

“Dje. Sot. Përgjithmonë”

Gëzuar Dani!

Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është!

Vetëm Zoti është gjykatësi yt!”, shkroi ai.

TAGS