“Do jemi bashkë deri në vitin 2022!” Çfarë po lajmëron Ardit Gjebrea?

“Do jemi bashkë deri në vitin 2022!” Çfarë po lajmëron Ardit Gjebrea?

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka lajmëruar këtë të mërkurë se do të jetë bashkë me shqiptarët çdo të dielë deri në vitin 2022.

Përmes një postimi në rrjetin social, Gjebrea ka bërë të ditur se “E diela shqiptare” do të transmetohet në Klan deri në korrikt të 2022, fill pas nënshkrimit të një kontrate të re me drejtuesin e televizionit Frangaj.

Ja çfarë shkruan Gjebrea:

Sapo nënshkruam – “E Diela Shqiptare” deri në 31 Korrik 2022!
Prej 17 vitesh – pjesë e familjes Klan – një bashkëpunim dhe mirëkuptim perfekt./Express

TAGS