Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt
18:04 | 18 Maj 2019

Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike.

Moderatori dhe producenti i emisionit Oxygen, Besim Dina ka befasuar të gjithë me foton ku ai duket në formë tejet të mirë fizike, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të publikuar nga trajneri i tij, forma fizike e moderatorit do t’iu habis. Kjo dëshmon se Dina po punon shumë edhe prapa kamerave.

Ai nuk kishte bërë të ditur asnjëherë më parë pasionin e tij ndaj sportit.

Përndryshe, emisioni i tij ‘Oxygen’ është një nga më të pëlqyerat nga publiku kosovar. /Lajmi.net/

TAGS